חיפוס פילטרים

מערכות מסנני מים קרמיים ביתיים

למה קרמיקה

יחידות מסנן המים הקרמי פועלות ב-4 שלבים


שלב 1 – מםעטפת חיצונית - סינון מיקרוני שמסנן חלקים זעירים עד גודל של 0.5-0.8 מיקרון (חלודה וכו'). למסננים דירוג סינון המאפשר סינון של יותר מ- 99.99% מהחיידקים הפתוגניים, וציסטות גורמות מחלות כגון קריפטוספורידיום וגיארדיה. את המשטח הקראמי ניתן לנקות בקלות ולהשתמש בו מחדש לתקופה של 6 חודשים לכל הפחות, בהתאם לאופן השימוש ולאיכות המים.


שלב 2 – מעטפת חיצונית - בתוך החומר הקרמי ישנה מערכת בלעדית של יוני כסף המתפקדת כחומר אנטי בקטריאלי. מערכת זו פועלת בשילוב עם סינון מיקרו-חלקיקים קרמי לעיכוב הצמיחה המיקרוביולוגית. אין צורך בנורות אולטרה-סגול או בחשמל.


שלב 3 – ליבה פנימית - פחמן פעיל מסנן את הכלור ומאתר חומרים אורגניים המשפרים את הטעם, הריח והצחות.


שלב 4 – ליבה פנימית - מכילה אמצעי לסינון מתכות כבדות שמסנן עופרת רעילה. שלא כמו באוסמוזה הפוכה, המסנן הקראמי של דולטון משמר במים את המינרלים הנחוצים לבריאות ולא מבזבז מים בתהליך הסינון.


מסנן מתחת לשיש

1. תושבת שעוצבה במיוחד לשימוש ב-2 מסננים – מסנן קראמי Ultracarb אחד ומסנן הסרת אבנית אחד. את ההספק יש להגביל ל-120 ליטר לשעה בלחץ של 3 בר (45psi), כדי להבטיח הסרת אבנית אופטימאלית. התושבת דורשת התקנה פשוטה מתחת לכיור.

2. ניתן להשתמש ביחידת מסנן קראמי מסוג (Ultracarb OBE) כחלופה לשימוש עם תושבת מסנן סטנדרטית קיימת בגודל 10 אינץ,(25.5ס"מ) במקום היחידות הסינטטיות הרגילות שמותקנות באופן רגיל בתושבת מסנן זו.


מסנן על השיש

1. מסנן על השיש – משתמש במסנן אחד קרמי בגודל 25.5 ס״מ מסוג Ultracarb המותקן בתושבת נירוסטה שמתחברת ישירות לצינור מים קרים או לברז.

2. מסנן כבידה (כח משיכה) – מיכל נייד העשוי נירוסטה איכותית אשר מכיל 2 מסננים קרמיים מסוג ATC Super Sterasy המספק עד 40 ליטר ב-24 שעות. מי הברז מוזרמים ידנית לתא העליון, מים מסוננים זורמים לתא התחתון ומספקים מקור נייח או נייד של מי שתיה באיכות מעולה. אין צורך באינסטלציה.
מערכות סינון המים הקרמיות של N-2 מציעות,בפעם הראשונה בישראל,את  ההזדמנות לשתות מים תוך שימוש במערכת סינון המים דולטון (Doulton) מהמובילות בעולם לשימוש בבית,במשרד,או בפעילויות חוץ.תוכלו לטעום מייד את האיכות המעולה של מי השתיה המסופקים באמצעות מערכת סינון המים הקרמיות דולטון המיוצרת באנגליה ומיובאת ומופצת בישראל על ידי N-2 - מערכות סינון מים קרמיות.

יתרונות המסנן הקרמי

המבנה הנקבובי הקטן והמורכב של הקרמיקה הופך אותה לחומר מסנן אידיאלי למי שתייה  בריאים וטעימים.

(placeholder)
(placeholder)

האפשרויות השונות לשימוש במסנני מים קרמיים ביתיים

מסנן המים הטוב ביותר והתמורה הטובה ביותר לכספכם.


כפי שמומחש בהוראות למשתמש המסופקות עם המוצר, את המעטפת החיצונית של מסנני מי השתייה הקראמיים של דולטון ניתן לנקות באמצעות מברשת פלסטיק כדי להאריך את חיי המוצר. באופן זה ניתן לעשות שימוש חוזר במסנן במקום להחליפו, וכך להעניק לו משך שימוש ארוך יותר לעומת חלק גדול מהמסננים בשוק... וכך גם לחסוך בכסף!

סכמו את העלות החודשית שלכם על רכישת מיכלי פלסטיק של מי שתייה, שעלולים להכיל גם זיהומים לא רצויים. כמו כן, חשבו את ההוצאות השנתיות שלכם עבור מערכת חשמלית לסינון המותקנת על השיש או מערכת אוסמוזה הפוכה. תווכחו לדעת שהמחיר, האיכות המעולה והטעם של מי השתיה המופקים על ידי מערכת סינון המים הקרמית של דולטון היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם.


״לכם ולמשפחתכם מגיע את הטוב ביותר"


(placeholder)
(placeholder)
(placeholder)

1

2

3

4

(placeholder)
(placeholder)
(placeholder)

?